За участь в районних конкурсах та змаганнях протягом 2017-2018 н.р.учні НВК вибороли такі місця:

Дипломом відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено Русу Анастасія, учениця 6 класу НВК за зайняте ІІІ місце у ІІ ( раййонному) етапі ХУІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році. Керівник - учитель Чумак Людмила Борисівна.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено Русу Анастасію, ученицю 6 класу НВК за зайняте ІІІ місце у районному етапі обласного конкурсу "Зоологічна галерея". Керівник - Тарасенко Раїса Анатоліївна.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено Близнюк Альбіну, ученицю 4 класу за зайняте ІІІ місце у районному етапі обласної акції "День зустрічі птахів". Керівник -Тарасенко Раїса Анатоліївна

Дипломом відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено Сороку Ростислава, учня 3 класу за зайняте ІІ місце у ІІ ( районному)етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Кривоозерського району в 2018 році з математики. Учитель- Оніщук Олена Павлівна.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено вокальний ансамбль "Шкільна пора" за зайняте ІІ місце в районному етапі обласного конкурсу вокальних ансамблів "Співає юнь України". І вікова категорія. Керівник - Рибіцький Віктор Володимирович.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено колектив "Новорічна сімейка" за зайняте ІІІ місце у районному етапі обласного фестивалю-конкурсу "Різдвяні канікули", за конкурсну програму "Новорічний вертеп". Керівники- Нікуліна Оксана Миколаївна та Рибіцький Віктор Володимирович.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено команду юнаків за зайняте І місце з волейболу за Програмою ХУІІ районних Спортивних ігор серед загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 н.р.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено команду дівчат за зайняте І місце з волейболу за Програмою ХУІІ районних Спортивних ігор серед загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 н.р.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено команду дівчат за зайняте ІІІ місце з гандболу за Програмою ХУІІ районних Спортивних ігор серед загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 н.р.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено команду дівчат за зайняте ІІ місце з баскетболу за Програмою ХУІІ районних Спортивних ігор серед загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 н.р.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено вихованців гуртка "Декоративно - образотворче мистецтво" Гойдаївського НВК, за ІІІ місце у районному етапі обласного конкурсу декоративно - ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", І вікова категорія, за роботу "Подарунок" . Керівник - Чорнило Людмила Федорівна. 2019 - 2020.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено Мельніченко Ірину вихованку гуртка "Декоративно - образотворче мистецтво" Гойдаївського НВК, за ІІІ місце у районному етапі обласного конкурсу - виставки "Новорічна композиція" у номінації "Стилізована ялинка", І вікова категорія, за роботу "Чарівна ялиночка" . Керівник - Чорнило Людмила Федорівна. 2019 - 2020.

Дипломом відділу освіти РДА нагороджено Русу Анастасію, ученицю 8 класу Гойдаївського НВК, за зайняте ІІ місце у ІІ (районному) етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019 - 2020 н.р. Керівник - Чумак Людмила Борисівна.

Дипломом відділу освіти РДА нагороджено Русу Анастасію, ученицю 8 класу Гойдаївського НВК, за зайняте І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 - 2020 н.р. з історії. Учитель - Герасімова Ірина Петрівна.

Грамотою відділу освіти РДА нагороджено Русу Анастасію, ученицю 8 класу Гойдаївського НВК, за зайняте ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Х Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2019 - 2020 н.р. Керівник - Чумак Людмила Борисівна.

Грамотою відділу освіти РДА нагороджено Ісайко Карину, ученицю Гойдаївського НВК, за зайняте ІІІ місце у ІІ (районному) етапі обласного конкурсу "Зоологічна галерея" за роботи "Прокидаються звірята: треба весну зустрічати!", техніка виконання "Графіка" у 2019 - 2020 н.р. Керівник - Тарасенко Раїса Анатоліївна.

Грамотою відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено вихованців гуртка "Декоративно - образотворче мистецтво" Гойдаївського НВК, за ІІІ місце у районному етапі обласного конкурсу декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", номінація: "Декоративно - ужиткове мистецтво", І вікова категорія, за роботу "Подарунок". Керівник - Чорнило Людмила Федорівна. 2019 - 2020.

Грамота відділу освіти Кривоозерської РДА нагороджено Близнюк Альбіну, вихованку гуртка "Феєрверк фантазій"Гойдаївського НВК , за зайняте ІІ місце у районному етапі обласного конкурсу - виставки "Новорічна композиція", у номінації "Новорічна форм - робота", за роботу "Охоронець мій", керівник Долгова Сніжана Михайлівна.

Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.